Plotki plotusie ploteczki

Plotki plotusie ploteczki
plotki_2014-10-29_18-17-34

Kocham ten temat. Ach jak ja kocham rozmowy o plotkach. Powiem Wam, że aż chyba rozdzielę ten post na różne rodzaje plotek. Bez zbędnych wstępów po prostu przejdźmy do meritum.

NIENAWIDZI CIĘ

Nieważne kto, nieważne czemu – po prostu Cię nienawidzi i tyle. Będzie próbowała zniszczyć życie, nastawić ludzi przeciwko Tobie, rozsieje plotki, że śmierdzisz, że się puszczasz, że śpisz z misiem, że jesteś transwestytą, gejem/lesbijką, jej matką, masz dziecko/dzieci, poroniłaś – NEVERMIND. Po prostu narobi Ci koło tyłka, bo się jej nudzi i tyle. Miałam w szkole taką dziewczynę. Nawet 2. Nic im nie zrobiłam a z roku na rok lepsze plotki szły. Kiedyś byłam nawet w ciąży bliźniaczej. Widocznie mam ciążę jak u słonia, bo nadal nie urodziłam.

JEST PO PROSTU ZAZDROSNA

Lepiej tańczysz, śpiewasz, grasz na pianinie, na gitarze, na nerwach, uczysz się, podoba się jej Twój chłopak, lub ten sam chłopak, jesteś ładniejsza, mądrzejsza, fajniejsza, bardziej lubiana. Po prostu nienawidzi Cię, bo jesteś w czymś lepsza. I dlatego rozpuści plotkę, że robisz nie wiadomo co. Znowu mój przykład – dowiedziałam się, że dostałam rolę w TVNie, bo spałam z reżyserem – pewnie każda z nas pseudo aktorek tak robiła hmm? Niestety to jest najczęstszy przypadek wymyślania plotek, z zazdrości właśnie, bo druga osoba chce nam zabrać coś czego sama nie ma lub nie może mieć. Jednak nie bądźcie jak te osoby.

SZUKA SENSACJI, BO JEJ ŻYCIE JEST NUDNE

Zabrała mnie 2 tygodnie temu karetka ze szkoły. Następnego dnia dowiedziałam się, że :
a)poroniłam,
b)kręciłam nowy odcinek szpitala,
c)kręciłam nowy odcinek szpitala o poronieniu w szkole.
Myślałam, że padnę jak to wszystko usłyszałam. I właśnie w ten sposób ludzie też próbują nas podłamać. Najśmieszniejsze jest to, że wymyślanie plotek, bo nie ma sensacji jest chyba najbardziej żałosne. Nie zastanawiają się, że wymyślając coś mogą komuś zniszczyć życie i załamać do tego stopnia, ze ta osoba zrobi sobie krzywdę. O mnie plotki krążą od zawsze praktycznie, a ja je tylko wyśmiewam. Kiedyś może mnie bolały. Ale jedna osoba zapytała mnie kiedyś czy te plotki to prawda. Ja odpowiedziałam, że nie. To czym Ty się przejmujesz? Teoretycznie w każdej plotce jest ziarno prawdy… no właśnie…

SAM WYMYŚLASZ PLOTKĘ, BO JESTEŚ SKOŃCZONYM IDIOTĄ

A potem płaczesz ze swojej durnej głupoty. Ten rodzaj plotek to już w ogóle hit hitów. Jak można być tak głupim człowiekiem, żeby wypuścić o sobie plotkę a potem wpaść w depresję, bo jest tylko gorzej? Jeżeli chcesz jakoś urozmaicić swoje życie to nie wiem, bądź rebel, nie zdaj klasy z WF. Już sama nie wiem co mam napisać w tym punkcie, bo to jest takie głupie.

A WIECIE CO JEST NAJGŁUPSZE W PLOTKACH?

Ludzie, które w nie wierzą. Najlepiej to nie znaj osoby, usłysz plotkę i oceń przez jej pryzmat. Bo ogólnie to nie znasz mnie, ale znasz moją historię. A raczej czyjąś historię. Z tym spotykam się najczęściej. Mój przyjaciel na początku roku usłyszał od kogoś coś na mój temat, ale na szczęście nie jest głupi i przyszedł i mi o tym powiedział. Nie uwierzył, tylko porozmawiał ze mną. Da się? Da się. I właśnie na takiej zasadzie powinno to działać. Sami powinniśmy poznać człowieka i go ocenić, wyrobić sobie jakąś opinię a nie sugerować się zdaniem innych. No bo co? Może znajomi za coś nienawidzą tamtej osoby i sami sobie dopisują historię? Oczywiście jeśli jest to coś strasznego typu, że ta osobą może nam coś zrobić to łapie, ale nie bezsensowne, głupie pomysły.

Znacie jeszcze jakieś powody wymyślania plotek? Piszcie w komentarzach.

Oczywiście zapraszam na mojego facebook’a i mojego instagrama. Zachęcam do zostawienia czegoś po sobie, ale wszelkie chamstwo i linki do Waszych blogów zostaną natychmiastowo usunięte. Buziaczki!